Prezentacja bardzo złej gry mistrza Polski w polskich rozgrywkach! Górnik Zabrze ogrywa graczy drużyny Legii rezultatem jeden do zera!

Prezentacja bardzo złej gry mistrza Polski w polskich rozgrywkach! Górnik Zabrze ogrywa graczy drużyny Legii rezultatem jeden do zera!

W aktualnie trwających rozgrywkach Ekstraklasy polskiej warszawska Legia gra słabo i nie da się tego ukryć. zawodnicy Legii Warszawa to obecni mistrzowie ligi i rozsądnie o tym pamiętać, a w chwili obecnej zajmują miejsce w strefie spadkowej. Starcie z Górnikiem miało w końcu ukrócić tragiczną serię warszawskiej Legii, lecz i w tej sytuacji brakowało szczęścia do tego, żeby zdobyć komplet punktów. Od pierwszych minut gracze gospodarzy wyglądali na dobrze wytrenowanych i w pierwszej połowie drużyna gości nie dała rady stawić im czoła. Piłkarze z Zabrza po pierwszych 45. minutach tego pojedynku prowadzili wynikiem 2 do 0 i wiele wskazywało na to, iż nadchodzi kolejna z rzędu porażka mistrza polskich rozgrywek. Jednak zawodnicy Legii na starcie drugiej połowy starcia wzięli się do pracy i dali radę doprowadzić do remisowego rezultatu. Wówczas zgromadzeni na obiekcie kibice piłkarscy mogli liczyć na spore emocje w ostatnich minutach meczu.

I niewątpliwie naprawdę pasjonujące były ostatnie chwile tego spotkania. Głównie z powodu gry piłkarzy Górnika Zabrze, którzy na koniec zwyciężyli to starcie. W 96. minucie gola dającego triumf strzelił Krzysztof Kubica, który zdołał wykorzystać genialne podanie w wykonaniu Janzy Erika. Swojego pierwszego gola po transferze do PKO Ekstraklasy strzelił zdobywca pucharu świata sprzed 7 lat, czyli Lukas Podolski i należy wziąć to pod uwagę. był to niesamowity moment dla tego zawodnika i do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Z kolei Legia Warszawa poniosła porażkę siódmy mecz pod rząd i na ten moment znajduje się na pozycji 17 w klasyfikacji ligowej. Jest to niezwykle kiepski rezultat, jak na panującego wciąż mistrza Polski i warto to zaznaczyć. Jeśli piłkarze warszawskiej Legii chcieliby ciągle rywalizować w najwyższej klasie rozgrywkowej to powinni powrócić do dobrej formy. Mistrz ligi polskiej w przeciwnym wypadku zaskakująco spadnie do ligi niżej.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy